Dogadzamy kobiecie.

Zapewne wielu mężczyzn, którzy nie mają zbytnio doświadczenia z płcią przeciwną zastanawia się, jak dogodzić kobiecie, aby była spełniona i szczęśliwa. Tak naprawdę dotyczy to kilku stref.

Przede wszystkim musimy wiedzieć, co najbardziej jest sprawia przyjemność, co powoduje, że widzimy uśmiech na jej twarzy i pełne zadowolenie. Wiadomo – czasem ciężko jest zrozumieć, o co chodzi naszej partnerce, ale wtedy powinniśmy sięgnąć po kilka tajnych męskich broni, tak aby załagodzić całą sytuację i uspokoić. Jeżeli wiemy, że lubi (tak naprawdę chyba to sposób na większość sposobów na dogodzenie kobiety) zakupy, to nie zastanawiając się długo powiedzmy: „Ubieraj się, wychodzimy i nie pytaj gdzie, po co i dlaczego teraz”. Kobiety bardzo lubią niespodzianki a ta z pewnością będzie do nich należeć. Tu też nie chodzi o to, aby wydać nie wiadomo ile pieniędzy, ale jakaś nowa sukienka, bądź bielizna ufundowana przez faceta na pewno ucieszy bardzo kobietę, a jeżeli poprosimy, aby w domu się ubrała w tą nową rzecz, zrobi to z chęcią. Kwiaty, które mężczyźni dają swoim kobietom nie musza być zawsze z jakiejś okazji. Nie musi to być duży bukiet, ale kilka małych różyczek, bądź tulipanów. Mała rzecz, a na pewno ucieszy i zadowoli. Dogodzić kobiecie można też kulinarnie – na przykład przygotowując ulubione jej danie obiadowe, a dodatkowo można też przygotować jakiś deser. No dobrze, ale jest przecież jeszcze strefa intymna, co zrobić w takiej sytuacji, kiedy dziewczyna nie do końca jest zadowolona? Zacznijmy od masażu, delikatnego i bardzo długiego. Taki relaksujący, a zarazem seksowny masaż może doprowadzić do całkiem miłego i pełnego ekscytacji wieczoru.

Kobieta zmienną jest, jak mawiają, ale dogodzenie jej nie musi być męczące, wręcz przeciwnie – kilka dobrych pomysłów, chęci i wspólnego spędzania czasu, a przede wszystkim rozmowy i słuchania swojej połówki spowoduje to, że będziemy mieć u swojego boku spełnioną i szczęśliwą dziewczynę. A wtedy i my też tacy będziemy, czego życzę każdemu.

www.prezentbox.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here