Czy iPhone jest drogi? 2 argumenty Tima Cooka

Drogi sprzęt oznacza drogie naprawy – tak myśli wielu fanów popularnych urządzeń marki Apple. Tymczasem serwis Apple/iPhone Warszawa może być miejscem przyjaznym użytkownikowi, do którego wróci bez obaw o zrujnowanie swojego portfela.

  1. Skąd bierze się cena urządzeń Apple?
  2. Serwis Apple/iPhone Warszawa

iPhone’y to bezsprzecznie jedne z najdroższych smartfonów na rynku. Pozostałe sprzęty od Apple też uchodzą za stosunkowo drogie – ich cena rynkowa znacznie przewyższa koszt zakupu urządzeń innych popularnych marek, jak choćby Samsung czy Xiaomi. Cena ta nie jest jednak przypadkowa.

Skąd bierze się cena urządzeń Apple?

W jednym z popularnych, amerykańskich programów śniadaniowych, dyrektor generalny Aplle Inc. Tim Cook powiedział, że cena iPhone’ów i innych produktów z logo nadgryzionego jabłka wynika z filozofii firmy. Klienci Apple oczekują sprzętów niebanalnych, nowatorskich i innowacyjnych, i takie też otrzymują, jednak w zamian muszą za to zapłacić odpowiednią cenę. Działa więc zasada, według której nic co innowacyjne nie jest takie. Biorąc za przykład smartfony Apple – iPhone zastępuje kilka urządzeń jednocześnie, a przy tym świetnie wygląda i jest synonimem luksusu i bogactwa – to połączenie wpływa na cenę smartfonów oraz koszt wymiany poszczególnych części. Najdroższa nie jest bowiem sama naprawa iPhone Warszawa, ale jego podzespoły.

Serwis Apple/iPhone Warszawa

Patrząc na ceny rynkowe smartfonów Apple można się spodziewać, że odwiedzając serwis iPhone Warszawa, cena naprawy „powali na kolana”. Tymczasem wcale tak nie jest. Koszty napraw są dostosowane do polskich warunków, dlatego nawet mniej zamożni właściciele iPhone’a mogą bez obaw korzystać z renomowanych serwisów. Jednak aby uniknąć nieprzyjemnego zaskoczenia przy odbiorze naprawionego sprzętu, warto o koszt zapytać już na pierwszej wizycie w serwisie.

Wiele usterek w iPhone’ie można naprawić w ramach gwarancji urządzenia. Nie należą do nich jednak uszkodzenia mechaniczne, do których doszło na skutek, np. upadku lub zalania – a te przydarzają się najczęściej. Serwis Apple/iPhone Warszawa podejmuje się każdej naprawy, która leży w zakresie kompetencji serwisantów. W najlepszych serwisach, takich jak serwis Apple Warszawa, usługi wykonywane są szybko i solidnie. Do serwisu można zgłosić się zarówno z często występującymi w iPhone’ach awariami, jak problem z baterią, złączem Jack lub przyciskiem Home, a także z tymi mniej powszechnymi, jak zapętlenie w czasie restartowania telefonu, rozszczelnienie obudowy lub brak połączenia z siecią po przejściu z trybu samolotowego na klasyczny tryb pracy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here