Co warto zobaczyć w Gdyni?

Gdynia to jedno z piękniejszych miast w Polsce. Położone nad morzem, oferuje ogromną liczbę atrakcji. Bez różnicy, czy jesteśmy z dziećmi, czy jesteśmy sami. W Gdyni na pewno znajdziecie coś dla siebie. Nikt nie będzie się nudził. Ale co warto zobaczyć w Gdyni?
W zależności od tego, co dokładnie nas interesuje, możemy nastawić się na rożny tryb zwiedzania. Jeśli jesteśmy nastawieni na dobre spędzenie czasu, to dobrą opcją będzie odwiedzenia chociażby Akwarium Gdyńskiego czy centrum nauki ,,Experyment”. Ci natomiast, którzy liczą na historyczne doznania, powinni wybrać się do Muzeum Miasta Gdynia, przejść się trasą gdyńskiego modernizmu lub odwiedzić kościół pod wezwaniem św. Michała Archanioła. Dla jednych i drugich warte obejrzenia będzie także ,,Dar Pomorza” oraz statek-muzeum ,,Błyskawica” oraz Kamienna Góra.
Bez względu jednak, co nas najbardziej interesuje, powinniśmy zobaczyć morze, w końcu z tego słynie Gdynia, a przy tej okazji warto zajrzeć do portu lub wybrać się na Molo Południowe. Warty odwiedzenia jest także Skwer Kościuszki.
Pamiętajmy, że będąc w Gdyni warto odwiedzić także Sopot i Gdańsk. Poświęcenie chociaż jednego dnia na przejście po Monciaku i molo w Sopocie, na pewno będzie to miło spędzony czas.
Jeżeli natomiast chcemy jeszcze czymś dodatkowym wypełnić dzień, warto odwiedzić horror house w Sopocie lub którykolwiek z pokoi zagadek. Gwarantuje to miło spędzony czas ze znajomymi lub rodziną i wypełnienie popołudnia.
Gdynia jest piękna, tak jak całe Trójmiasto. Nie można odebrać im uroku. Warto więc poświęcić chociaż jeden weekend na zwiedzenie chociaż części Gdyńskich atrakcji.

www.bycmama.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTeza na badania naukowe
Następny artykułCo to znaczy Omg?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here