Poproś lekarza o leki na receptę w celu złagodzenia podrażnień i śluzu. Lekarz może zalecić stosowanie kortykosteroidów, antyhistaminy i sprayów zapobiegających kapaniu, aby zwolnić kroplówkę.
Opryskiwacze kortykosteroidowe leczą zapalenie, które występuje z niealergicznym nieżytem nosa.

Antyhistaminowe spraye mogą skutecznie leczyć alergiczne nieżyt nosa powodujące zanikanie jamy ustnej, ale nie są skuteczne w przypadku niealergicznych przyczyn.

Leki przeciwcholinergiczne lub anty-kapiące są lekami stosowanymi w inhalatorach astmy, które mogą pomóc w leczeniu krwawienia z pośladków.

Jeśli alergeny nawiedzają zatoki, jedyna domowa terapia, którą możesz potrzebować, to leczenie domu. Spróbuj wykonać następujące sugestie, aby usunąć kurz, pyłki i dander z miejsca zamieszkania, zanim wrócą do gryźć – w nosie.

Umyj swoje ubrania, pościel, poszewki na poduszki i materace w gorącej wodzie. Gorąca woda zabija wszelkie bakterie, które mogą powodować objawy.

Użyj filtrów powietrza HEPA w Twoim domu. HEPA oznacza wysokowydajne powietrze cząstek stałych i jest standardem przemysłowym przetestowanym przez rząd.

Odkurzaj regularnie z prawdziwymi lub absolutnymi filtrami HEPA. Odkurzanie za pomocą filtrów HEPA gwarantuje, że podczas procesu odsysania gromadzą się alergeny.

bodyandmind

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here