Co na prezent dla faceta

Szukasz pomysłu na prezent dla swojego chłopaka, męża, brata lub syna? Najlepiej trafiony… Mężczyźni są jak dzieci – lubią elektroniczne gadżety i zwracają uwagę na liczne nowości. Inteligentny zegarek, nowoczesny smartfon, gogle VR czy inne urządzenia będą strzałem w dziesiątkę – oto nasz TOP 3.

Jeśli zastanawiasz się, co wybrać na prezent dla bliskiego mężczyzny, mamy kilka ciekawych propozycji. Kolejna para rękawiczek lub portfel mogą mu się przydać, ale na pewno nie ucieszą tak, jak modny gadżet – np. designerski zegarek lub nowoczesny smartfon. Zobacz nasz TOP 3.

Samsung Gear S3 Frontier

Zastanawiasz się, czy kupić elegancki tradycyjny zegarek, czy może wielofunkcyjny i nowoczesny smartwatch? Możesz też zdecydować się na urządzenie łączące zalety obu modeli. Samsung Gear S3 Frontier prezentuje się jak ekskluzywny zegarek, ale jest wyposażony w pierścień, który momentalnie zmienia go… w smartwatch z wieloma funkcjonalnościami.

Model ten ma między innymi głośnik oraz GPS, a także umożliwia prosty dostęp do najważniejszych aplikacji. Dzięki niemu nie musisz już sięgać po telefon – Gear S3 umożliwia wygodne nawiązywanie i odbieranie połączeń. Co więcej, można go dowolnie spersonalizować.

Samsung Galaxy A50

Nowoczesny telefon z dobrą specyfikacją i w korzystnej cenie? Jedną z propozycji jest Samsung Galaxy A50 – kompaktowy, atrakcyjny, nieźle wyposażony. Telefon ten to alternatywa dla modeli Xiaomi i Huawei. Długość Galaxy A50 nie przekracza 14,5 cm, dzięki czemu świetnie leży on w dłoni.

Tylna obudowa Samsunga wykonana jest z dobrej jakości plastiku (glasstic 3D). Nie jest tak śliski jak szklane modele, nie brudzi się, jest też bardziej odporny na upadki. Może wizualnie wypadnie słabiej niż niektóre inne modele, ale jest to na pewno bardziej praktyczne rozwiązanie, a przecież szukamy telefonu dla faceta.

Opaska sportowa

A może smartband? To tańsza propozycja niż smartfon czy laptop, a też może sprawić frajdę. Opaka monitorująca aktywność ucieszy każdego, kto żyje aktywnie i dba o sportowy styl życia. Dzięki niej można na bieżąco sprawdzać liczbę kroków pokonywanych codziennie oraz spalanych kalorii, kontrolować puls i monitorować sen. Pozwala też na pomiar tętna, odczytywanie wiadomości, przesyłanie danych do sieci i monitorowanie snu. Jeśli zależy Ci na lepszej dokładności i dodatkowych funkcjach, lepszym wyborem będzie jednak smartwatch.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here