Awangardowy prezent dla przyjaciół – bransoletki z grupą krwi

0
1277

Wybierając prezent dla znajomych, powinniśmy kierować się nie tylko efektownym wyglądem, ale również praktyczną funkcją. Każdy z nas pragnie być zapamiętany, tak by wzbudzać w innych pozytywne skojarzenie. Nic więc dziwnego, że w chwili wyboru podarunku dla najbliższych chcemy, aby nasz dar w szczególności zapadł w sercach, a obdarowany mógł jeszcze przez długi czas wspominać ofiarodawcę i cieszyć się udanym prezentem.

W trosce o bliskich

Bransoletki z grupą krwi to doskonały przykład praktycznego prezentu. Oprócz walorów estetycznych pełnią najważniejszą funkcję, a mianowicie mogą uratować życie. Mimo że każdy z nas troszczy się o swoje zdrowie, zdarzają się sytuacje, na które nie mamy wpływu. Będącym świadomym zagrożeń, jakie mogą spotkać każdego, wiemy, iż zdarzają się nieszczęśliwe sytuacje, w których niezbędna będzie transfuzja krwi. Widoczna informacja o tym, jaką grupę posiadamy, potrafi przyśpieszyć działania lekarzy, a co za tym idzie, zwiększy nasze szanse na wyzdrowienie w sytuacji wymagającej przetoczenia krwi.

Nie bez powodu bransoletki z grupą krwi zwane są też bransoletkami przyjaźni. W asortymencie naszego sklepu dostępne są bransoletki z każdą grupą krwi: ARh+, ARh-, BRh+, BRh-, 0Rh+, 0Rh-, ABRh+ i ABRh-. Do wyboru mamy srebrne lub złote zawieszki, dzięki czemu bransoletka może pasować praktycznie do każdego stroju. Sympatycznym gestem jest kupowanie kompletów razem ze swoimi przyjaciółmi na rocznicę znajomości lub związku.

Praktyczne piękno

Bransoletki z grupą krwi są idealnym połączeniem praktycznej funkcji z pięknym wyglądem. Jako uzupełnienie wyboru jubilerskiego stosujemy kryształy o różnej kolorystyce. Regulowany sznurek lub łańcuszek ze srebra bądź złota pięknie prezentuje się na każdym nadgarstku. Co więcej, biżuterię wysyłamy w eleganckim pudełku z logiem marki Shine Line, dzięki czemu nie musisz martwić się o dodatkowy zakup opakowania prezentowego. Dokonując zakupu w naszej firmie, otrzymujesz gwarancję satysfakcji, a niewygórowane ceny i wysoka jakość produktów zachęcają do dalszych zakupów na naszej stronie internetowej.

Na życzenie istnieje również możliwość zamówienia bransoletek o innej długości. W razie dodatkowych pytań zespół shineline.pl chętnie służy pomocą. Skontaktować się można za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego w zakładce kontakt, a także drogą mailową (sklep@shineline.pl) lub pod numerem telefonu +48.504213667.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here