Poważne uszkodzenie pojazdu w wyniku stłuczki drogowej zazwyczaj wyklucza samochód z możliwości dalszego uczestnictwa w ruchu drogowym, co dla kierowcy staje się olbrzymim problemem związanym z brakiem możliwości np. powrotu do domu. Nieoczekiwane przeciwności losu związane z ruchem drogowym potrafią skutecznie skomplikować wszystkie plany. Na szczęście istnieje pomoc drogowa, która potrafi naprawić uciążliwe skutki stłuczki, a dobrą pomoc drogową znaleźć możemy na pomocdrogowa.info.

Firmą świadcząca usługę pomocy drogowej zazwyczaj kojarzona jest jedynie z usuwaniem zniszczonego pojazdu z drogi i holowaniem aut na dobrze znanym wszystkim kierowcom lawetach. Jednak nie jest to jedyny rodzaj pomocy jakiego możemy oczekiwać od takiego przedsiębiorstwa. Dobra firma świadczy także usługę zapewniania pojazdu zastępczego, którym poszkodowany klient może kontynuować jazdę.

Profesjonalne przedsiębiorstwo zajmujące się pomocą drogową posiada swoją flotę samochodów stanowiących pojazdów zastępcze i znajduje się w bazie http://pomoc-drogowa-warszawa.supermechanik.pl/. W przypadku stłuczki kosztami za użyczenie pojazdu obciążany jest jej sprawca, a należności ściągane są z polisy OC. Poszkodowanemu przysługuje prawo użytkowania samochodu zastępczego nie tylko w dniu zdarzenia, żeby mógł wrócić do domu, ale również na cały czas naprawy. Samochód może być dowolnie wybrany przez klienta, na którym nie ciąży obowiązek skorzystania z najtańszej opcji. Jedyna klauzula, która obowiązuje podczas wyboru auta to fakt, że nie może ono należeć do klasy wyższej niż samochód poszkodowanego. Może to być jedynie pojazd tej samej klasy lub niższej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here