parktyczne gadzety do samochodyu

Fani samochodów mają szeroki wybór akcesoriów samochodowych, które sprawią, że ich cztery kółka będzie prezentować się idealnie. Szeroka gama gadżetów samochodowych sprawia, że każdy może wybrać coś dla siebie, a oferowane produkty pasują do każdego modelu samochodu. Co więcej, gadżety samochodowe się idealnym prezentem dla fana motoryzacji. Zobacz przegląd tych najpopularniejszych.

Lokalizator do kluczyków samochodowych

Mały i prosty gadżet samochodowy, który przyda się każdemu. To niezastąpione urządzenie pozwala na szybkie zlokalizowanie samochodowych kluczyków i oszczędza czas, który trzeba przeznaczyć na ich poszukiwanie. Lokalizator do kluczyków samochodowych można nabyć w formie breloczka. Jego działania pozwala na odnalezienie kluczy za pomocą smartfona lub tabletu.

Okulary do prowadzenia samochodu nocą

Kolejnym oryginalnym gadżetem dla fana motoryzacjiokulary polaryzacyjne. Pozwalają one na komfortowe prowadzenie pojazdu w trudnych warunkach drogowych, szczególnie nocą lub podczas intensywnych opadów śniegu. Okulary polaryzujące dla kierowy zwiększają również bezpieczeństwo jazdy – niwelując efekt oślepienia światłami oraz wyostrzając obraz. Dostępne są w wersji klasycznych okularów lub nakładek dla osób, które noszą szkła korekcyjne.

jakie gadzety kupic do samochodu

Grunt to bezpieczeństwo

Wśród gadżetów samochodowych nie można pominąć również tych, których zadaniem jest zapewnić bezpieczeństwo kierowcy. Jednym z takich akcesoriów jest alkomat samochodowy. Pozwala on upewnić się, czy aby na pewno bezpiecznie można wsiać za kółko po wieczornym spotkaniu z przyjaciółmi, czy rodzinnej kolacji.

Rejestrator jazdy do samochodu

Rejestratory jazdy to kamery samochodowe, które filmują obraz sprzed maski pojazdu. Zapis wideo może okazać się pomocny w przypadku kolizji drogowej lub też być traktowany przez kierowcę jako filmy szkoleniowe, pozwalające na doskonalenie techniki jazdy. Na rynku dostępnych jest wiele rejestratorów jazdy do samochodu. Jeżeli zależy ci na tym profesjonalnym, zaopatrz się w urządzenie z dużą pamięcią wewnętrzną oraz z szerokim obiektywem.

Kamuflaż na opony

Każdy, kto chociaż raz padł ofiarą złodziei opon, wie, że ten gadżet samochodowy może być pomocny. Sprawia on, że opony praktycznie znikają, przez co potencjalni złodzieje są zdezorientowani. Trzeba jednak przyznać, że nie jest to zbyt przydatny i praktyczny gadżet samochodowy.

co na prezent dla fana motoryzacji

Opaska kontrolująca reakcje kierowcy

Mała i praktycznie niewidoczna opaska na nadgarstek może być ciekawym akcesorium motoryzacyjnym. Pozwala na kontrolowanie reakcji prowadzącego samochód. Podpowiada czy są one odpowiednie szybkie i wibrowaniem daje znać, jeżeli zauważy odstępstwo od normy.

Mata masująca dla kierowcy

Długie podróże i utrzymywanie stałej siedzące pozycji może być znacznym obciążeniem dla kręgosłupa. Dla osób, które dużo czasu spędzają w trasie, przydatnym gadżetem samochodowym będzie mata masująca. Może ona wykonywać masaż dolnych, jak i górnych partii ciała. Podłącza się ją do gniazda zapalniczki i korzysta do woli w trakcie podróży.

Zestaw głośnomówiący

Zgodnie z polskim prawem rozmowy przez telefon komórkowy są zabronione w czasie jazdy. Trzymanie telefonu i panowanie nad kierownicą może się źle skończy. Dlatego, jeżeli lubisz rozmawiać w podróży, koniecznym dla ciebie akcesorium do samochodu będzie zestaw głośnomówiący. Pozwoli on na bezpieczne i komfortowe korzystanie z telefonu w czasie jazdy. Zestaw głośnomówiący do samochodu może być budowany w radio lub być osobnym urządzeniem. Nowoczesne zestawy głośnomówiące do auta pozwalają na automatyczne nawiązanie połączenia z telefonem i wyciszenie muzyki, gdy ktoś dziwni, a także usłyszenie rozmówcy w głośnikach samochodowych. W przypadku samochodów z fabrycznie wbudowanym zestawem można liczyć na dodatkowe sterowanie nim w kierownicy.

Samochód przez wiele osób traktowany jest jako coś więcej niż tylko środek transportu. Fani motoryzacji wyposażają go w gadżety i akcesoria, którym mógłby pozazdrościć najnowocześniejsze centra elektroniczne. Jednak, aby podróż samochodem stała się komfortowa i bezpieczna nie trzeba od razu wydawać dużych kwot na elektroniczne gadżety do samochodu, czasem wystarczy postawić na praktyczne i sprawdzone rozwiązania.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here